POBIERZ E-BOOKA

JAK PRZETRWAĆ DO FERII? #WYZWADNIE DLA NAUCZYCIELI

Czas poświąteczny, zakończenie semestru, aura zimowa za oknem, za chwilę kolejna przerwa od nauki....to wszystko ma prawo wpłynąć na rozregulowanie oraz spadającą motywację naszych uczniów do nauki. Co zrobić, aby mimo wszystko chciało się, kiedy się nie chce?

Obejrzyj video lub przeczytaj artykuł:

Przygotowałam dla Ciebie wyzwanie, które pomoże Ci przetrwać ten trudny okres. Możesz je także wykorzystać w dowolnym momencie – wtedy kiedy potrzebujesz go najbardziej.

Dzięki temu wyzwaniu:

  • zyskasz inspirację do próbowania nowych rzeczy
  • z chęcią i ciekawością pójdziesz na swoją lekcję
  • zmotywujesz swoich uczniów pomimo końca semestru
  • wzbogacisz wiedzę o swoich uczniach

Jedyne, co musisz zrobić, to wydrukować załączony plik z 30 wskazówkami na 30 dni. Tyle trwa wyzwanie. W ciągu trwania całego wyzwania od 7.01.2019 do 14.01.2019 każdego dnia losujesz lub wybierasz jedną kartkę i przeprowadzasz na swoich lekcjach podaną tam wskazówkę.

Plik pobierzesz tutaj: http://bit.ly/2F6X5ln

Jeśli nie chcesz korzystać z gotowych rozwiązań możesz poprosić swoich uczniów, abyście wspólnie przygotowali dla siebie takie wyzwanie. Kolejną alternatywą jest przygotowanie wyzwania z koleżankami/ kolegami z pracy. Możecie się dzięki temu nawzajem wspierać i dzielić pomysłami.

Aby jeszcze bardziej zmotywować Cię do udziału w wyzwaniu przygotowałam nagrody: kurs online „Teaching with NO or FEW resources” oraz e-book „55 gier i zabaw na język angielski”. Aby wygrać nagrody należy wybrać 5 dowolnych zadań z udostępnionego pliku, przeprowadzić je w swojej klasie, a krótką dokumentację (opis, zdjęcia) przesłać na adres: biuro@riseandshine.com.pl do 14 lutego. Wybiorę trzy najciekawsze opisy, które najlepiej odzwierciedlają cel wyzwania, a ich autorów nagrodzę wspomnianymi nagrodami. Zachęcam do udziało w wyzwaniu:) Powodzenia!

Cześć!

Nazywam się Klaudia Rogalska i pomagam nauczycielom prowadzić nowoczesne lekcje angażujące uczniów poprzez kursy online i kreatywne materiały dydaktyczne. Współpracuję z nauczycielami języków obcych, których uczę nowych umiejętności: prowadzenia lekcji bez kserówki, nauczania online, tworzenia edukacyjnych escape roomów oraz korzystania z nowoczesnych technologii.

Dowiedz się o mnie więcej