Akademia Nauczyciela Online

Poznaj ofertę szkoleń!

NAJNOWSZE SZKOLENIE


Game Show Classroom

Szkolenie online dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, na którym poznasz sposoby na tworzenie gier na lekcje.

Sztuczna inteligencja (AI) w edukacji

Najnowszy kurs online składający się z 43 lekcji video o wykorzystaniu narzędzi AI w pracy nauczyciela. Dzięki temu kursowi znacznie skrócisz czas przygotowań do lekcji, będziesz pracować szybciej i skuteczniej oraz urozmaicisz lekcje o nowe, angażujące aktywności.

Nowoczesne technologie AR/VR/AI w edukacji

Kurs online o tym jak wdrożyć rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość na lekcjach oraz w jaki sposób pracować z technologiami aby zrealizować założenia podstawy programowej. Dla nauczycieli wszystkich przedmiotów. Kurs współtworzony z Michaliną Ignaciuk (@pedagogmichalina).

 

Jak z sukcesem zaprezentować dorobek zawodowy przed komisją egzaminacyjną

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby przygotować się do obrony i prezentacji dorobku zawodowego przed komisją egzaminacyjną zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym. Kurs we współpracy z Anetą Szostak-Sulewską (@kapeluszzkwiatami).

 


Teaching with NO or FEW resources

To szkolenie dla wszystkich nauczycieli języków obcych, którzy chcą uczyć bez kserówki i poznać gotowe i kreatywne pomysły na lekcje bez zbędnych przygotowań.

Make Your Own Printables + Canva

Szkolenie dla nauczycieli-twórców, którzy chcą tworzyć materiały edukacyjne dla swoich uczniów lub do celów komercyjnych. Jeśli marzysz o własnych produktach, kartach pracy czy grach edukacyjnych skorzystaj z tego szkolenia.

Technologie od A do Z

Kurs online o 26 aplikacjach i narzędziach do nauczania online oraz wykorzystania technologii w klasie. Narzędzia przedstawione w szoleniu powinien znać i używać każdy nowoczesny nauczyciel, który chce prowadzić lekcje XX! wieku.

Avatar Your Classroom

Kurs online o wykorzystaniu awatarów w klasie do nauczania, a także organizowania ciekawych projektów i aktywności dla uczniów. Kurs krok po kroku pokazuje tworzenie awatarów w różnych aplikacjach i narzędziach.