Akademia Nauczyciela Online

Poznaj ofertę szkoleń!


Avatar Your Classroom

51 lekcji video o tym jak kreatywnie wprowadzić awatary do swojej klasy oraz zaskoczyć i zaangażować uczniów od nowego roku szkolnego! Zdobądź nowe umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii na miarę nauczyciela XXI wieku.


Wirtualna rzeczywistość VR i AR na lekcji

Szkolenie online dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, na którym poznasz czym jest technologia AR i VR oraz dowiesz się jak wprowadzić i wykorzystać ją na swoich lekcjach z sukcesem.


How to become a BETTER online teacher

To kurs startowy dla każdego kto chce zacząć uczyć online języka angielskiego. Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zacząć od jutra uczyć online.


Teaching with NO or FEW resources

To szkolenie dla wszystkich nauczycieli języków obcych, którzy chcą uczyć bez kserówki i poznać gotowe i kreatywne pomysły na lekcje bez zbędnych przygotowań.


Make your own printables

Szkolenie dla nauczycieli-twórców, którzy chcą tworzyć materiały edukacyjne dla swoich uczniów lub do celów komercyjnych. Jeśli marzysz o własnych produktach, kartach pracy czy grach edukacyjnych skorzystaj z tego szkolenia.


Google Classroom

Pełne zastosowanie i omówienie funkcji Google Classroom. Jeśli nie masz jeszcze narzędzia, które z sukcesem organizuje komunikację online, zadania domowe, oceny oraz zadania dla uczniów to zacznij od tego kursu! To must-have każdego nauczyciela (i szkoły!) online.


A-Z Technology

Kurs online o 26 aplikacjach i narzędziach do nauczania online oraz wykorzystania technologii w klasie. Narzędzia przedstawione w szoleniu powinien znać i używać każdy nowoczesny nauczyciel, który chce prowadzić lekcje XX! wieku.


Perfect School Year

Jeśli jesteś początkującym nauczycielem i poszukujesz gotowej sprawdzonej receptury jak przejść przez początek roku szkolnego i nie tylko ten kurs jest dla Ciebie. 5 modułowe – kompleksowe szkolenie, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez etapy: planowania, zarządzania, nauczania, ewaluacji i komunikacji.


Genialne Lekcje Online

Kurs tworzenia projektów interaktywnych w Genially. Jeśli już uczysz online i korzystasz z wielu narzędzi – Genially będzie doskonałym rozszerzeniem. Kurs od podstaw do zaawansowanych projektów. Podczas szkolenia stworzysz, m.in: interaktywne prezentacje, puzzle z video, escape roomy, interaktywne obrazki, quizy i inne.