Akademia Nauczyciela Online

Poznaj ofertę szkoleń!

NAJNOWSZE SZKOLENIE


Game Show Classroom

Szkolenie online dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, na którym poznasz sposoby na tworzenie gier na lekcje.


Teaching with NO or FEW resources

To szkolenie dla wszystkich nauczycieli języków obcych, którzy chcą uczyć bez kserówki i poznać gotowe i kreatywne pomysły na lekcje bez zbędnych przygotowań.


Make your own printables

Szkolenie dla nauczycieli-twórców, którzy chcą tworzyć materiały edukacyjne dla swoich uczniów lub do celów komercyjnych. Jeśli marzysz o własnych produktach, kartach pracy czy grach edukacyjnych skorzystaj z tego szkolenia.


Google Classroom

Pełne zastosowanie i omówienie funkcji Google Classroom. Jeśli nie masz jeszcze narzędzia, które z sukcesem organizuje komunikację online, zadania domowe, oceny oraz zadania dla uczniów to zacznij od tego kursu! To must-have każdego nauczyciela (i szkoły!) online.


A-Z Technology

Kurs online o 26 aplikacjach i narzędziach do nauczania online oraz wykorzystania technologii w klasie. Narzędzia przedstawione w szoleniu powinien znać i używać każdy nowoczesny nauczyciel, który chce prowadzić lekcje XX! wieku.


Perfect School Year

Jeśli jesteś początkującym nauczycielem i poszukujesz gotowej sprawdzonej receptury jak przejść przez początek roku szkolnego i nie tylko ten kurs jest dla Ciebie. 5 modułowe – kompleksowe szkolenie, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez etapy: planowania, zarządzania, nauczania, ewaluacji i komunikacji.


Genialne Lekcje Online

Kurs tworzenia projektów interaktywnych w Genially. Jeśli już uczysz online i korzystasz z wielu narzędzi – Genially będzie doskonałym rozszerzeniem. Kurs od podstaw do zaawansowanych projektów. Podczas szkolenia stworzysz, m.in: interaktywne prezentacje, puzzle z video, escape roomy, interaktywne obrazki, quizy i inne.