POBIERZ E-BOOKA

Wirtualna rzeczywistość VR i AR na lekcji

Szkolenie online dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, na którym poznasz czym jest technologia AR i VR oraz dowiesz się jak wprowadzić i wykorzystać ją na swoich lekcjach z sukcesem.

Więcej

How to become a BETTER online teacher

To kurs startowy dla każdego kto chce zacząć uczyć online języka angielskiego. Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zacząć od jutra uczyć online.

Więcej

Teaching with NO or FEW resources

To szkolenie dla wszystkich nauczycieli języków obcych, którzy chcą uczyć bez kserówki i poznać gotowe i kreatywne pomysły na lekcje bez zbędnych przygotowań.

Więcej

Make your own printables

Szkolenie dla nauczycieli-twórców, którzy chcą tworzyć materiały edukacyjne dla swoich uczniów lub do celów komercyjnych. Jeśli marzysz o własnych produktach, kartach pracy czy grach edukacyjnych skorzystaj z tego szkolenia.

Więcej

Google Classroom

Pełne zastosowanie i omówienie funkcji Google Classroom. Jeśli nie masz jeszcze narzędzia, które z sukcesem organizuje komunikację online, zadania domowe, oceny oraz zadania dla uczniów to zacznij od tego kursu! To must-have każdego nauczyciela (i szkoły!) online.

Więcej

A-Z Technology

Kurs online o 26 aplikacjach i narzędziach do nauczania online oraz wykorzystania technologii w klasie. Narzędzia przedstawione w szoleniu powinien znać i używać każdy nowoczesny nauczyciel, który chce prowadzić lekcje XX! wieku.

Więcej

Perfect School Year

Jeśli jesteś początkującym nauczycielem i poszukujesz gotowej sprawdzonej receptury jak przejść przez początek roku szkolnego i nie tylko ten kurs jest dla Ciebie. 5 modułowe - kompleksowe szkolenie, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez etapy: planowania, zarządzania, nauczania, ewaluacji i komunikacji.

Więcej

Genialne Lekcje Online

Kurs tworzenia projektów interaktywnych w Genially. Jeśli już uczysz online i korzystasz z wielu narzędzi - Genially będzie doskonałym rozszerzeniem. Kurs od podstaw do zaawansowanych projektów. Podczas szkolenia stworzysz, m.in: interaktywne prezentacje, puzzle z video, escape roomy, interaktywne obrazki, quizy i inne.

Więcej